JavaScript inaktiverat

Många funktioner på webbplatsen kräver att man har JavaScript aktiverat. Vi kan inte ansvara för användarupplevelsen.

Swe

Contact us



Tomas Lexinger



Project manager



Tomas.Lexinger@kalmar.se



0480-45 04 46



Anders Almqvist



Communication coordination manager



anders.almqvist@kalmar.se



0480-45 00 94



Anna Carnelius



Enviroment manager



Anna.Carnelius@kalmar.se



0480-45 03 05



Mia Tagemark



Financial controller



mia.tagemark@kalmar.se



0480-45 28 01



Sofia Sköld



Information manager

 


Sofia.skold@kalmar.se



0480-45 00 63



Fabio Kaczala



Process manader



fabio.kaczala@sweco.se



+46 73 151 22 18



Ulf Rickardsson



Engineering manager



ulf@kalmarproduktutveckling.se



+46706283398



Yahya Jani



Researcher



yahya.jani@lnu.se



0480-44 73 52



Stefan Tobiasson



Technician



stefan.tobiasson@lnu.se



+46480447346