JavaScript inaktiverat

Många funktioner på webbplatsen kräver att man har JavaScript aktiverat. Vi kan inte ansvara för användarupplevelsen.

Eng

Kontakta oss

Kontakta gärna någon ur projektgruppen om du vill veta mer om projektet:

 

Tomas Lexinger



Projektledare



tomas.lexinger@kalmar.se



0480-45 04 46



Anders Almqvist



Koordinator för kommunikation



anders.almqvist@kalmar.se



0480-45 00 94



Anna Carnelius



Miljöchef



anna.carnelius@kalmar.se



0480-45 03 05



Mia Tagemark



Ekonomiansvarig



mia.tagemark@kalmar.se



0480-45 28 01



Sofia Sköld



Kommunikatör



sofia.skold@kalmar.se



0480-45 00 63



Fabio Kaczala



Processansvarig



fabio.kaczala@sweco.se



+46 73 151 22 18



Ulf Rickardsson



Teknikansvarig



ulf@kalmarproduktutveckling.se



+46706283398



Yahya Jani



Forskare



yahya.jani@lnu.se



0480-44 73 52



Stefan Tobiasson



Tekniker



stefan.tobiasson@lnu.se



+46480447346