Eng

Kontakta oss

Kontakta gärna någon ur projektgruppen om du vill veta mer om projektet:


Renate Foks



Project manager



renate.foks@kalmar.se



+46 (0) 480-45 01 73



Anders Almqvist



Communication coordination manager



anders.almqvist@kalmar.se



+46 (0) 480-45 00 94



Mia Tagemark



Financial controller



mia.tagemark@kalmar.se



+46 (0) 480-45 28 01



Karin Holmåker



Information manager



karin.holmaker@kalmar.se



+46 (0) 480-45 02 74



Fabio Kaczala



Process manager



fabio.kaczala@sweco.se


+46 (0) 73-151 22 18



Ulf Rickardsson



Engineering manager



ulf@kalmarproduktutveckling.se



+46 (0) 70-628 33 98



William Hogland



Professor in Environmental Engineering
and Recovery (PhD)



william.hogland@lnu.se



+46 (0) 480-44 67 21



Stefan Tobiasson



Technician



stefan.tobiasson@lnu.se



+46 (0) 480-44 73 46